Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Mestské kultúrne
a osvetové stredisko

Klimaktérium ... a čo? ZMENA TERMÍNU

Kedy: 15. 9. 2020 18:00

Kde: Dom kultúry

Zmena termínu

KLIMAKTÉRIUM je nielen divadelným fenoménom, ktorý má za sebou už vyše 2200 repríz, ale je predovšetkým očistným kúpeľom a posilňujúcim energetickým nápojom!

UPOZORNENIE

Informujeme verejnosť, nasledovne: Vrátiť vstupenku v zmysle uplatnenia v dôsledku korony môžete okamžite najneskôr mesiac pred novým termínom podujatia . Peniaze Vám budú vrátené najneskôr do týždňa po skutočnej realizácii podujatia.

Typ akcie: divadlo (hudobné divadlo)

Predstavenie je akousi „babskou jazdou“ plnou humoru, ktorý je asi tým najlepším a najúčinnejším liekom na starosti dneška. Takú vtipnú a úprimnú hru – so zmyslom pre humor a s decentnosťou spracovania témy – ešte nikdy nikto nenapísal. Až teraz! V podobe dnes už legendárneho komediálneho hitu európskych divadelných scén. KLIMAKTÉRIUM je nielen divadelným fenoménom, ktorý má za sebou už vyše 2200 repríz, ale je predovšetkým očistným kúpeľom a posilňujúcim energetickým nápojom!


Trefné bonmoty, postrehy zo života. Zábava a relax v podobe postáv, ktoré sú také isté, ako ste vy! Jednoducho: Túto komédiu s pesničkami musíš vidieť!

hrajú: Zuzana Kocúriková / Zuzana Tlučková, Gizka Oňová, Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / Jeannete Švoňavská, Jana Valocká

účinkujúci 20.9.2019 DK Vetvár Podunajské Biskupice: Zuzana Tlučková, Gizela Oňová, Katarína Brychtová, Zuzana Vačková

preklad: Berta Bartsch, texty piesní: Martin Sarvaš, hudobná nahrávka: Ľubo Horňák, vokálne naštudovanie: Lenka Paulíková, pohybová spolupráca: Vašo Púčik, scéna a kostýmy: Diana Strauszová, réžia: Svetozár Sprušanský

dĺžka predstavenia: 2 hod. 40 min. (vrátane prestávky)

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Dom kultúry, , Snina

Cena

Plné vstupné: 12 €

Organizátor

Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Dátum vloženia: 4. 2. 2020 14:29
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 6. 2020 9:29
Autor: Správca Webu