Menu

 

Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Mestské kultúrne
a osvetové stredisko

Pi čaj, miláčik

Kedy: 18. 5. 2024 18:00

Kde: Kinosála, DK

pi čaj, miláčik

Divadelná komédia Pi čaj, miláčik poodhalí oponu divadelného zákulisia, kam mnohí nesmú. Ale vy musíte! Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu.

Typ akcie: divadlo (ostatné)

Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka – syna producenta, ktorý si ho protekčne „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko. Takto sa začína komédia v podaní takmer „kalamitných“ hercov. Poviete si: Hotová katastrofa! Omyl. Skvelá zábava!

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho DIVADLO.

Divadlo hereckej hravosti, konverzačnej bezprostrednosti,
situačnej ľahkosti, až akrobatickej mrštnosti.

obvyklá dĺžka trvania predstavenia: 2 hod. 10 min. (bez prestávky)

Predaj vstupeniek:
Kultúra Snina

Ticketportal.sk

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Kinosála, DK, Strojárska, Snina, 06901

Cena

Plné vstupné: 18 €

Organizátor

Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Dátum vloženia: 18. 4. 2024 11:03
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 4. 2024 11:18
Autor: Správca Webu