Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Mestské kultúrne
a osvetové stredisko

Joga pri kaštieli

Kedy: 19. 9. 2020 8:30

Kde: Kaštieľ Snina

Joga

Príďte si zacvičiť jogu v krásnom prostredí na nádvorí Sninského kaštieľa s inštruktorkou Alexandrou Kováčovou z Crazy sexy fun traveler. Vďaka joge naštartujete pozitívne svoje telo aj myseľ do nového dňa a budete si môcť v lepšej nálade užiť krajší víkend. Alexandra Vám ukáže, že joga je aj stelesnením pokoja, ale môže byť aj zábavná.

Typ akcie: ostatné (akcie pre celú rodinu)

O inštruktorke jogy: 

 

Alexandra Kováčová zo Sniny vyštudovala 200 hodín hatha jogy s indickými inštruktormi v Indii. Joge sa venuje od mája 2012, odkedy sa k nej prvýkrát dostala na ostrovoch Bocas del Toro v Paname. Odvtedy sa zúčastnila na viacerých jogových pobytoch rôzne po svete, ako napr. v Kostarike, na Bali, v Thajsku, Chorvátsku, Českej republike, ale aj na Slovensku. Vďaka tomu si mala možnosť zacvičiť s viac ako 30 rôznymi inštruktormi jogy a od každého sa niečo naučiť. V súčasnosti sa Alex venuje prevažne hatha joge, yin joge a restorative joge.

Čo hovorí Alexandra o joge: "Joga je životný štýl, vďaka ktorému som v rovnováhe a dokážem si udržať vnútorný pokoj. Bez meditácie, dýchacích cvičení a jogy si už neviem predstaviť ani jeden môj deň." 

 

Vítaní sú aj začiatočníci. Hodina jogy bude vhodná pre všetky vekové kategórie, ženy aj mužov. Inštruktorka prispôsobuje hodiny jogy potrebám a schopnostiam účastníkov, tak sa nie je čoho báť. 

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Kaštieľ Snina, Kpt.Nálepku 71, Snina, 06901

Cena

Plné vstupné: 3 €

Organizátor

Mestské kultúrne a osvetové stredisko Snina
Dátum vloženia: 26. 8. 2020 8:53
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 9. 2020 8:20